топла модели

Ние основана во 2011 година, е една од водечките компании за безбедност и Smart Насловна производи производител во Кина.

Interhome Secu - IoT производи Производителот

Искрено се надевам дека постигнување на понудената соработка со вас.

Ние обезбедуваме висок квалитет, ефективни производи и услуги на клиенти од целиот свет

Interhome е доверлив партнер во домот автоматизација уреди, системи, технологија, и многу повеќе. да остане во чекор со нашите најнови содржини и со нетрпение очекуваме да се започне бизнис со вас денес.

Бевме основана во 2011 година, еден од водечките Традиционалните CCTV безбедност Производител во градот Шенжен, Кина. Со технологијата тренд на индустрија и потребите на пазарот, сега, главно, произведува паметни дома безбедносни производи, работи со глобалната клиенти, вклучувајќи ги и оние главните е-трговија платформа играчи како Amazon, Newegg, Fipkart ... и др.

Искрено се надеваме да се постигне победа-победа соработка со вас.