China fabrikë IHS-W200MP3B dhe prodhuesit | Interhome

IHS-W200MP3B

Përshkrim i shkurtër:

FV-A10 100% Wire-Free,FHD1080P IP Camera  6700mA 2pcs 18650 rechargeable battery  Battery Standby time: 10 months  Battery Use time: 4 months (10 times trigger/day)  8m PIR, 10m IR Day/Night, IP65 waterproof, APP: Cloudedge    Image Sensor 1/3″ Color CMOS Display Resolution 1080P(1920*1080) Mini. Illumination 0Lux (with infrared led on) Lens Type Waterproof Glass Lens  Viewing Angle 120° Focal Length 2.5mm LED 3pcs Array IR LEDs IR Dist...


Detail Product

Product Tags

iHS-W200MP3B (2) iHS-W200MP3B (1)

FV-A10
100% Wire-Free, FHD1080P IP Camera 
6700mA 2pcs 18650 bateri rechargeable 
Ora Battery pritjes: 10 muaj 
Bateria Përdorimi Koha: 4 muaj (10 herë shkas / ditë) 
8m PIR, 10m IR Day / Night, IP65 i papërshkueshëm nga uji, APP: Cloudedge 
  
Image sensor 1/3 "Ngjyra CMOS
Rezolucioni 1080p (1920 * 1080)
Mini. ndriçim 0Lux (me infra të kuqe LED në)
Lens Lloji I papërshkueshëm nga uji Glass Lens 
Kendveshtrim 120 °
Gjatësia fokale 2.5mm
LED 3pcs LEDs Array IR
IR Largësia 10 metra (32ft.)
Day Night Mode ndryshimi Auto me IR-prerë lëvizshëm
Image Compression H.264
Image Frame Rate 25fps (1080p), 25fps (720P)
zgjidhje 1920 * 1080 (1080P) 1280 x 720 (720P)
Hyrje dalje Built-in Mic & Gjuha
Audio Compression PCM / G.726, Dy Way Audio
ruajtje Mbështetje SD Card max 128GB, NVR, Cloud Storage
WIFI 802.11b / g / n;  
Wireless Security WEP, WPA, WPA2
Remote Access P2P
Treguesi Drita Blu, e kuqe
PIR sensor 8 metra (26ft).
bateri 3.7 V / 6400mAh 2pcs 18650
mbushës DC5V / 1A
Temperatura e punës -20 ° C ~ 50 ° C
Lagështia e punës 20% ~ 85%; jo-kondensimit
certifikatë CE, FCC, RoHS
magnetik fortë magnetike
dimension 62 (L) X54 (W) X100 (H) mm
peshë 250g (baza mos përfshirë)

TIM1 TIM3 TIM4 TIM2


 • Paraardhëse
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne